Wandmose Køreskole tilbyder nye holdstart med jubilæumstilbud og bonusgaver

dato

Så er der nyt fra Wandmose Køreskole
HOLDSTART
Hos Wandmose Køreskole er det nu muligt at få sit kørekort i hus inden sommerferien. Skolen tilbyder nye holdstart den 27 maj, hvor elever kan se frem til en både lærerig og social oplevelse – blandt andet med mulighed for en tur til Tyskland der byder på en god motorvejstræning, og et hyggeligt stop ved grænsekiosken.

I anledning af jubilæet tilbyder køreskolen en særlig rabat på den lovpligtige pakke, som resten af året kan fås til kun 11.500 kr., plus 1.000 kr. for leje af skolebilen til køreprøven. Som en ekstra gave til eleverne gives et gavekort på 500 kr. til restaurant Provence ved bestået køreprøve.

Wandmose Køreskole er kommerciel partner med VORES By Aalborg og oplysningerne er hentet fra deres Facebookside. Støt lokalt og giv en tommel op på deres side.

Se mere om Wandmose Køreskoles på deres hjemmeside.

åbningstider

Mandag-Fredag: 06:30–20:00
Lørdag: 06:30-14:00
Søndag: Lukket

Seneste på facebook