10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aalborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Aalborg er der netop lagt to spændende villaer ud til salg på henholdsvis Skovbakkevej og Filstedvej.
Skovbakkevej 20 er en rummelig villa, der breder sig over 221 kvadratmeter. Boligen byder på 7 værelser og er beliggende på en grund på 715 kvadratmeter. Denne særlige ejendom er prissat til 10.995.000 DKK.
På Filstedvej 165 findes en villa på 208 kvadratmeter, der er perfekt for dem, der søger lidt mindre plads. Huset har 5 værelser og ligger på en større grund på 880 kvadratmeter. Prisen for denne villa er 4.995.000 DKK.
Begge ejendomme har endnu ikke oplyst en månedlig ejerudgift, men repræsenterer attraktive muligheder i attraktive områder i Aalborg.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.