Hasserisvej 115 og 5 andre boliger er kommet til salg denne uge i Aalborg - se boligerne her.

På billedet ses Hasserisvej 115 9000 Aalborg, som er en af de dyreste boliger til salg i Aalborg. Boligen koster 27.000.000 kr.
dato

6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aalborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

En af de nyeste boliger til salg i Aalborg er villaen på Hasserisvej 115. Med et imponerende boligareal på 411 kvadratmeter fordelt på 10 rum, tilbyder denne ejendom masser af plads. Beliggende på en grund på 1477 kvadratmeter, repræsenterer den en premium boligmulighed.

Villaen er sat til salg for den betydelige pris på 27.000.000 kr., hvilket afspejler dens luksuriøse dimensioner og placering. Med en afstand til mindre centrale omgivelser kunne den appellere til dem, der søger eksklusivitet.

En anden boligmulighed i Aalborg findes på Skomagergyden 4. Denne villa er mere beskeden i størrelsen med 136 kvadratmeter og 5 rum, hvilket stadig giver god plads til boligejere. Grunden på 925 kvadratmeter giver også mulighed for udendørs aktiviteter og haveanlæg.

Med en salgspris på 4.200.000 kr. kan denne villa appellere til dem, der søger en kombination af komfort og rummelighed. Begge boliger bidrager til den varierede boligpalette i Aalborgs marked.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler