Blommevænget 29 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Aalborg - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aalborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nyeste boliger på markedet i Aalborg finder vi villaen på Blommevænget 29. Denne rummelige bolig strækker sig over 248 kvadratmeter og har 7 værelser at tilbyde. Beliggende på en grund på 956 kvadratmeter, giver det rigeligt med plads både indendørs og udendørs.

Med en udbudspris på 5.395.000 kr. er denne villa en attraktiv mulighed for dem, der søger en større bolig. Desværre mangler oplysninger om den månedlige ejerudgift, men villaens størrelse og beliggenhed gør den til en interessant perspektiv for købere i området.

Den anden bolig, der netop er kommet til salg, er ejerlejligheden på Ågade 21, 1 tv. Med 124 kvadratmeter og 3 værelser, repræsenterer denne lejlighed en kompakt og moderne boligmulighed. Tæt beliggende ved Aalborgs mange bylivsoplevelser, kunne dette være ideelt for dem, der ønsker en central placering.

Prissat til 2.745.000 kr., opretholder ejerlejligheden en attraktiv pris i forhold til dens størrelse. Ligesom villaen mangler oplysninger om den månedlige ejerudgift. Med en grundareal på 481 kvadratmeter er der også rigeligt med udendørsareal til rådighed.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler